ERJ-1TNF2613U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2613U
JLCPCB Part #
C2147981
Description
-55℃~+155℃ 1W 261kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS