ERJ-U14F22R6U
MFR.Part #
ERJ-U14F22R6U
JLCPCB Part #
C1860639
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS