ERG-3SJ241A
MFR.Part #
ERG-3SJ241A
JLCPCB Part #
C6844903
Description
-55℃~+235℃ 240Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS