ERJ-B1AG562U
MFR.Part #
ERJ-B1AG562U
JLCPCB Part #
C20024146
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS