ERG-3FJS331E
MFR.Part #
ERG-3FJS331E
JLCPCB Part #
C6944998
Description
-55℃~+200℃ 330Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS