ECW-H10473RJV
MFR.Part #
ECW-H10473RJV
JLCPCB Part #
C5686485
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 47nF ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS