ERG-2SJ822P
MFR.Part #
ERG-2SJ822P
JLCPCB Part #
C6240119
Description
-55℃~+200℃ 2W 8.2kΩ Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS