ERG-2SJ152E
MFR.Part #
ERG-2SJ152E
JLCPCB Part #
C5634457
Description
-55℃~+200℃ 1.5kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS