ERG-2SJ123
MFR.Part #
ERG-2SJ123
JLCPCB Part #
C3360963
Description
-55℃~+235℃ 12kΩ 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS