ERG-2FJS430E
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-2FJS430E
JLCPCB Part #
C5736171
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+200℃ 2W 43Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS