ERJ-PB3D1691V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-PB3D1691V
JLCPCB Part #
C2086131
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS