ERG-1SJ300A
MFR.Part #
ERG-1SJ300A
JLCPCB Part #
C5689008
Description
-55℃~+235℃ 1W 30Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS