ERJ-PA2F2320X
MFR.Part #
ERJ-PA2F2320X
JLCPCB Part #
C4270205
Description
-55℃~+155℃ 200mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS