ERJ-U1TF5112U
MFR.Part #
ERJ-U1TF5112U
JLCPCB Part #
C1014934
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS