ERA-6AEB5622V
MFR.Part #
ERA-6AEB5622V
JLCPCB Part #
C2092893
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS