ERJ-S06F1R74V
MFR.Part #
ERJ-S06F1R74V
JLCPCB Part #
C1859718
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.74Ω 125mW 200V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS