ECE-A0JN102UB
MFR.Part #
ECE-A0JN102UB
JLCPCB Part #
C5114148
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 430mA@120Hz 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS