ERA-6AEB2803V
MFR.Part #
ERA-6AEB2803V
JLCPCB Part #
C2087726
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 280kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS