ERJ-1GNF6812C
MFR.Part #
ERJ-1GNF6812C
JLCPCB Part #
C3987181
Description
-55℃~+125℃ 50mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS