ERA3VRW1502V
MFR.Part #
ERA3VRW1502V
JLCPCB Part #
C543742
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS