ERJ-U2RD6342X
MFR.Part #
ERJ-U2RD6342X
JLCPCB Part #
C4016806
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS