ERA-3VRB7501V
MFR.Part #
ERA-3VRB7501V
JLCPCB Part #
C1862684
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS