ERA-3VRB1432V
MFR.Part #
ERA-3VRB1432V
JLCPCB Part #
C1862785
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 14.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS