ERA-3VPB1003V
MFR.Part #
ERA-3VPB1003V
JLCPCB Part #
C1862504
Description
-55℃~+155℃ 100V 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS