ERJ-H3QF2R87V
MFR.Part #
ERJ-H3QF2R87V
JLCPCB Part #
C6549794
Description
-55℃~+175℃ 2.87Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS