ERJ-PA3F2153V
MFR.Part #
ERJ-PA3F2153V
JLCPCB Part #
C4203232
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS