ERA-3AHD13R3V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3AHD13R3V
JLCPCB Part #
C20015122
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS