ERJ-H3QF4R99V
MFR.Part #
ERJ-H3QF4R99V
JLCPCB Part #
C6614331
Description
-55℃~+175℃ 250mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS