ERA-3AHD11R3V
MFR.Part #
ERA-3AHD11R3V
JLCPCB Part #
C20015116
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS