ERA-1AEB271C
MFR.Part #
ERA-1AEB271C
JLCPCB Part #
C1512864
Description
-55℃~+155℃ 25V 270Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS