ERA-3AED5492V
MFR.Part #
ERA-3AED5492V
JLCPCB Part #
C20015024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS