ERA-6AED2150V
MFR.Part #
ERA-6AED2150V
JLCPCB Part #
C20015531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS