ERA-2VRW4121X
MFR.Part #
ERA-2VRW4121X
JLCPCB Part #
C1863364
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS