ERA-2ARB4531X
MFR.Part #
ERA-2ARB4531X
JLCPCB Part #
C2090795
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS