ERA-2VRW1962X
MFR.Part #
ERA-2VRW1962X
JLCPCB Part #
C5633811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS