ERJP03J684V
MFR.Part #
ERJP03J684V
JLCPCB Part #
C543201
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS