ERA-2VRB5601X
MFR.Part #
ERA-2VRB5601X
JLCPCB Part #
C4193869
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS