ERA-2VRB3402X
MFR.Part #
ERA-2VRB3402X
JLCPCB Part #
C5633794
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS