ERA-2VRB1542X
MFR.Part #
ERA-2VRB1542X
JLCPCB Part #
C6613559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS