ERA-2VRB1241X
MFR.Part #
ERA-2VRB1241X
JLCPCB Part #
C4197330
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS