ERA-2VEB9102X
MFR.Part #
ERA-2VEB9102X
JLCPCB Part #
C6944481
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS