ERJ-U14D6492U
MFR.Part #
ERJ-U14D6492U
JLCPCB Part #
C4291725
Description
-55℃~+155℃ 500mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS