ERA-2VEB6200X
MFR.Part #
ERA-2VEB6200X
JLCPCB Part #
C4317021
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS