ERA-2VEB5621X
MFR.Part #
ERA-2VEB5621X
JLCPCB Part #
C3953047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS