ERA-2VEB2742X
MFR.Part #
ERA-2VEB2742X
JLCPCB Part #
C20014219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS