ERA-2VEB1622X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VEB1622X
JLCPCB Part #
C20014202
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS