EXB-34V3R9JV
MFR.Part #
EXB-34V3R9JV
JLCPCB Part #
C1732318
Package
0603x2
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 2 3.9Ω 4 63mW ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS