ERA-2ARC6810X
MFR.Part #
ERA-2ARC6810X
JLCPCB Part #
C2094324
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS