ERA-2ARC6340X
MFR.Part #
ERA-2ARC6340X
JLCPCB Part #
C4065186
Description
-55℃~+155℃ 634Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS