HE2AN-AC240V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
HE2AN-AC240V
Description
-50℃~+55℃ 240V 25A 30V@DC、277V@AC 30ms 30ms AgSnO2 Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS